Escada Pour Homme Classic After Shave 75 ml old vintage Version
Pour Homme Classic
* *incl. VAT Shipping
SD Alcohol 39-C, Parfum (Fragrance), Deionized Water, Benzophenone-2, FD&C Yellow N°5, FD&C Red N°4, D&C Green N°5
| Item ID | 8376 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 4005 |
| Manufacturer | Escada |
| Manufacturing country | France |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |