Hugo Boss Energise Deodorant Stick 75 ml
Energise
* *incl. VAT Shipping
Butylene Glycol, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Aqua (Water), Stearic Acid, Palmitic Acid, Octyldodecanol, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Farnesol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
| Item ID | 7838 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 95222238 |
| Manufacturer | Hugo Boss |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |