Jaguar Special Edition Men Eau de Toilette Spray 30 ml
Special Edition Men
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Benzophenone-3, Octyl Methoxycinnamate
| Item ID | 2710 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 52030 |
| Manufacturer | Jaguar |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |