Jesus del Pozo Quasar After Shave Lotion Spray 75 ml
Quasar
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Trideceth-9, Propylene Glycol, PEG 5 Octanoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Bisabolol, Calendula Extract (Calendula Officinalis), Hydrocotyl Extract (Centella Asiatica), Methylparaben, FD&C BIue N°1(CI 42090), FD&C Yellow N°5 (CI 19140), FD&C Red N°4 (CI 14700)
| Item ID | 3318 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 62151 |
| Manufacturer | Jesus del Pozo |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |