Jil Sander Feeling Man After Shave 100 ml
Feeling Man
* *incl. VAT Shipping
SD Alcohol 39-C
| Item ID | 6573 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 080319 |
| Manufacturer | Jil Sander |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |