Krizia Uomo Eau de Toilette 50 ml old vintage Version SALE
Uomo
* *incl. VAT Shipping
Ethyl Alcohol, Purified Water, Parfum (Fragrance)
| Item ID | 8380 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 2100114 |
| Manufacturer | Krizia |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |