Perry Ellis for Men Eau de Toilette Spray 150 ml
for Men
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Salicylate, BHT, D-Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Cinnamal, Isoeugenol, FD&C Yellow N°6 (CI 15985), D&C Orange N°4 (CI 15510), EXT. D&C Violet N°2 (CI 60730), D&C Red N°4 (CI 14700)
| Item ID | 3625 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | PE9256 |
| Manufacturer | Perry Ellis |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 150 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |