Morris Replay Eau de Toilette Spray 100 ml
Replay
* *incl. VAT Shipping
Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Diethyl Phtalate, T-Butyl Alcohol
| Item ID | 6761 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 22.01.042.10 |
| Manufacturer | Morris Profumi |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |