Victorinox Swiss Army Steel Eau de Toilette Spray 100 ml
Swiss Army Steel
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLEMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL
| Item ID | 7256 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 41001 |
| Manufacturer | Victorinox |
| Manufacturing country | Switzerland |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |