Victorinox 125 Years your Companion for Life Eau de Toilette Spray 100 ml
125 Years your Companion for Life
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Coumarin, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol, Anise Alcohol, FD&C Red N°4 (CI 14700), FD&C Yellow N°5 (CI 19140), D&C Red N°33 (CI 17200)
| Item ID | 7297 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 40000 |
| Manufacturer | Victorinox |
| Manufacturing country | Switzerland |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |