Victorinox Swiss Unlimited Energy Cologne Spray Sensation 150 ml
Swiss Unlimited Energy
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Geraniol, Citronellol, Citral, Eugenol, Farnesol, Isoeugenol, CI 42090 (Blue 1), CI 19140 (Yellow 5)
| Item ID | 3712 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | EAN |
| Model | 40548 |
| Manufacturer | Victorinox |
| Manufacturing country | Switzerland |
| Content | 150 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |