Victorinox Swiss Unlimited Snowpower Eau de Toilette Spray 30 ml
Swiss Unlimited Snowpower
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Citral, Eugenol, D&C EXT. Violet N°2 (CI 60730), FD&C BIue N°1(CI 42090)
| Item ID | 7929 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 40700 |
| Manufacturer | Victorinox |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |