Porsche Design The Essence Intense Eau de Toilette Spray 80 ml
The Essence Intense
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Eugenol, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Citral, Hydroxycitronellal, Cinnamal, Isoeugenol
| Item ID | 6536 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 800773 |
| Manufacturer | Porsche Design |
| Manufacturing country | France |
| Content | 80 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |