Guerlain Heritage After Shave Spray 100 ml SALE
Heritage
* *incl. VAT Shipping
Aqua (Water), Alcohol, Parfum (Fragrance), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Glycerin, Benzophenone-4, Triethanolamine, Citric Acid, Sodium Citrate, Menthol, Witch Hazel Distillate, Sage Extract, Matricaria Extract, FD&C Yellow N°5 (CI 19140), FD&C Red N°4 (CI 14700), FD&C BIue N°1(CI 42090)
| Item ID | 8269 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 336193 |
| Manufacturer | Guerlain |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |