Sisley Eau du Soir Eau de Parfum Spray 100 ml Limited Edition 2010
Eau du Soir Limited Edition 2010
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Hexyl Cinnamal, Trisodium EDTA. (cont. Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citronellol, Citral, Farnesol, Evernia Furfuracea (Treemoss) Extract, Benzyl Alcohol, Evernia Prunastri (Oakmoos) Extract)
| Item ID | 8411 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 196211 |
| Manufacturer | Sisley |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |