Aramis Havana Pour Elle Silken Shower Gel 200 ml
Havana Pour Elle
* *incl. VAT Shipping
PURIFIED WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, LAURAMIDE DEA, LAURAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM PHOSPHATE, LINOLEAMIDE DEA, PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, TEA-LAURYL SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, METHYLCELLULOSE, ISOPROPYL ALCOHOL, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM CHLORIDE, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, POTASSIUM SORBATE, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, GUANINE (CI75170)
| Item ID | 5778 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 329J |
| Manufacturer | Aramis |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 200 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |