Chopard Casran Deodorant Stick 75 ml
Casran
* *incl. VAT Shipping
Butylene Glycol, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Aqua (Water), Stearic Acid, Parfum (Fragrance), Octyldodecanol, Sodium Hydroxide, Farnesol, Disodium EDTA
| Item ID | 7156 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 004733 |
| Manufacturer | Chopard |
| Manufacturing country | France |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |