Versace Versus Donna Deodorant Stick 75 ml
Versus Donna
* *incl. VAT Shipping
SD Alcohol 39.C, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Glycerin, Purified Water, Fragrance (Parfum), Triclosan, FD&C Red N°4
| Item ID | 6147 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 207045 |
| Manufacturer | Versace |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |