Anna Sui - Sui Dreams Eau de Toilette Spray 75 ml
Dreams
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylemethane FD&C Yellow N°5 (CI 19140), FD&C BIue N°1(CI 42090), D&C EXT. Violet N°2 (CI 60730)
| Item ID | 2066 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 8626/02 |
| Manufacturer | Anna Sui |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |