Benetton Tribu Women Deodorant Deo Spray 150 ml
Tribu
* *incl. VAT Shipping
SD Alcohol 39-C, Cyclomethicone, Parfum (Fragrance), Triclosan, Bisabolol, Tea Tree Oil, Chinese Chrysanthemum Extract, Glycyrrhetinic Acid
| Item ID | 3162 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | AA5034 |
| Manufacturer | United Colors of Benetton |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 150 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |