Chloe Classic Eau de Toilette Spray 30 ml
Classic
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Aqua (Water), FD&C Red N°4 (CI 14700), D&C Violet N°2 (CI 60725), FD&C Yellow N°5 (CI 19140)
| Item ID | 7964 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 0703-400 |
| Manufacturer | Chloe |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |