Christian Dior Addict Eau de Parfum Spray 50 ml
Addict
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), CI 60725 (VIOLET 2), CI 42090 (BLUE 1)
| Item ID | 6775 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | F007282009 |
| Manufacturer | Christian Dior |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |