Christian Dior Tendre Poison Eau de Toilette Spray 7,5 ml refillable
Tendre Poison
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER)
| Item ID | 7837 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | F033321125 |
| Manufacturer | Christian Dior |
| Manufacturing country | France |
| Content | 7.5 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |