Clarins par Amour Eau de Parfum Spray 30 ml
par Amour
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Salicylate, Propylene Glycol, BHT, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Limonene, Benzyl Benzoate, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Linalool, Eugenol, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Cinnamal, Yellow 5 (CI 19140), Red 4 ( CI 14700)
| Item ID | 2080 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 25081 |
| Manufacturer | Clarins |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |