Hermes Hiris Eau de Toilette Spray 100 ml
Hiris
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water)
| Item ID | 6848 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 711650 |
| Manufacturer | Hermes |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |