Jean Couturier Coriandre Parfum de Toilette Spray 100 ml
Coriandre
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Geraniol, BHT, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Salicylate, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Evernia Furfuracea (Treemoss) Extract, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Limonene, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Amylcinnamyl Alcohol, Cinnamal
| Item ID | 4080 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | CTR76107 |
| Manufacturer | Jean Couturier |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |