Must de Cartier Clair de Jasmin Eau de Toilette Spray 50 ml
Must Clair de Jasmin
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzophenone-2, CI 19140, CI 17200
| Item ID | 7508 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 69487535 |
| Manufacturer | Cartier |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |