Remy Marquis Pour Femme Eau de Parfum Spray 100 ml
Pour Femme
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Eugenol, FD&C Yellow N°5 (CI 19140), FD&C Red N°4 (CI 14700), Citral, D&C Red N°33 (CI 17200), Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Farnesol, Methyl 2-octynoate, FD&C BIue N°1(CI 42090)
| Item ID | 5045 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 89030 |
| Manufacturer | Remy Marquis |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |