Roberto Cavalli Oro Eau de Parfum Spray 40 ml
Oro
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Citral, Eugenol
| Item ID | 5791 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 50200 |
| Manufacturer | Roberto Cavalli |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 40 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |