Viktor & Rolf Eau Mega Eau de Parfum Spray 30 ml
Eau Mega
* *incl. VAT Shipping
Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), , Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Salicylate, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, BHT, Hexyl Cinnamal, Citral, TRIS(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Eugenol, Benzyl Benzoate, CI 15510 (Orange 4), CI 19140 (Yellow 5), CI 14700 (Red 4)
| Item ID | 6687 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 602396 |
| Manufacturer | Viktor & Rolf |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |