Cacharel Noa Perle Eau de Parfum Spray 50 ml
Noa Perle
* *incl. VAT Shipping
Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone -3, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, BHT, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, CI 42090 (Blue 1), CI 17200 (Red 33), CI 19140 (Yellow 5)
| Item ID | 6524 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 2500626 |
| Manufacturer | Cacharel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |