Davidoff Echo Woman Eau de Parfum Spray 100 ml
Echo Woman
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Limonene, Disodium EDTA, FD&C Red N°4 (CI 14700), D&C EXT. Violet N°2 (CI 60730), FD&C Yellow N°5 (CI 19140)
| Item ID | 6518 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 081003 |
| Manufacturer | Davidoff |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |